Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) | 0-1 |
2. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | Διακόπηκε |
3. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) | 1-1 |
4. | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 18:00 | ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | 0-5 |
5. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 29/04/17 | 18:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | 5-1 |
6. | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 29/04/17 | 18:00 | ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) | 3-2 |
7. | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 29/04/17 | 18:00 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) | 0-2 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 15:45 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) | 0-0 |
9. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | 3-0 |
10. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | 6-2 |
11. | ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 13:15 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | 3-2 |
12. | ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 13:15 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | 1-1 |
13. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | 5-3 |
14. | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 4-2 |
15. | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) | 0-2 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. | ΘΗΣΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 1-2 |
17. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) | 0-2 |
18. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) | 2-4 |
19. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) | 1-1 |
20. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) | 2-2 |
21. | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | 2-0 |
22. | ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 2-1 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:00 | ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) | 1-1 |
24. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) | 2-2 |
25. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:00 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) | 2-0 |
26. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:00 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) | 3-3 |
27. | ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 5-2 |
28. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 11:00 | ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | 0-1 |
Γ Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. | ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) | 2-1 |
30. | ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | 0-3 |
31. | ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) | 0-1 |
32. | ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | 1-1 |
33. | ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | 0-3 |
34. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 0-2 |