Η ομάδα του Μπάμπη Σκλάβου, πήρε το «εισιτήριο» για την τέταρτη φάση μέσα στη Δραπετσώνα

από Νάσος Φακίδης
στις 12/10/2017

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0-2

Ο Ήφαιστος, επικράτησε με 2-0 του ΑΣ Δραπετσώνας εκτός έδρας και πήρε το «εισιτήριο» για την επόμενη φάση . Οι φιλοξενούμενοι,  «άνοιξαν» το σκορ στο 64’ με τον Μυλωνά και «κλείδωσαν» τη νίκη-πρόκριση στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Μαναριώτη. Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Κουβέλης, με βοηθούς τους Aλεξόπουλο και Γαρούφο.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ: Μακρής, Π. Χαλικιάς, Κουκουλάς , Τριανταφύλλου, Στόικου, Κασιαβός, Ε. Χαλικιάς, Κορώνης (66’ Πρελασάι), Νίκας (46’ Μαυράκης), Σαλίμπασα, Ρούκα (75’ Χίου )

ΗΦΑΙΣΤΟΣ: Γεωργόπουλος, Παπαδάτος, Πήττας, Τουρουντζής, Γκογκομήτρος, Τσεσμελόγλου (80’ Σβόλης) , Σιδηρόπουλος (90’ Γκίλας), Κρίστο (65’ Κόντος), Μαναριώτης, Καρακασίδης, Μυλωνάς

Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 12 Οκτωβρίου 2017 18:27