Α Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
1. |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) |
0-0 |
|
2. |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:00 |
ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
1-5 |
|
3. |
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
14:00 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
0-2 |
|
4. |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
1-1 |
|
5. |
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) |
2-0 |
|
6. |
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
0-2 |
|
7. |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) |
3-0 |
|
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
8. |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) |
|||
9. |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
|||
10. |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) |
|||
11. |
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:30 |
ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
0-1 |
|
12. |
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:00 |
ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) |
Διεκόπη | |
13. |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
0-0 |
|
14. |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) |
3-2 |
|
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
15. |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) |
|||
16. |
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
1-1 |
|
17. |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:45 |
ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) |
|||
18. |
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
11:00 |
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) |
1-0 |
|
19. |
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
11:00 |
ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) |
1-1 |
|
20. |
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:30 |
ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) |
1-2 |
|
21. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:30 |
ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) |
1-0 |
|
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
22. |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:30 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) |
1-1 |
|
23. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
11:00 |
ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
4-1 |
|
24. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:30 |
ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
3-0 |
|
25. |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:30 |
ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|||
26. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:30 |
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) |
1-2 |
|
27. |
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
14:00 |
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
4-1 |
|
28. |
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:00 |
ΚΙΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) |
1-0 |
|
Γ Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
29. |
Σάββατο |
21/10/17 |
16:00 |
ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) |
|||
30. |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ |
Κυριακή |
22/10/17 |
10:30 |
ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) |
1-1 |
|
31. |
Κυριακή |
22/10/17 |
10:30 |
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) |
|||
32. |
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ |
Κυριακή |
22/10/17 |
13:30 |
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) |
2-2 |
|
33. |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ |
Κυριακή |
22/10/17 |
16:00 |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) |
2-5 |