JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 572

Μεγάλο «διπλό» της Χαραυγής απέναντι στο Πέραμα

Δεύτερη σερί νίκη για τους Χαραυγιώτες.

στις 13/11/2017

Ο Ηλιόπουλος στο 30’ έδωσε το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους στο 30’ με πέναλτι, με το 0-1 να είναι και το αποτέλεσμα στο ημίχρονο.

Το Πέραμα μπήκε πάρα πολύ δυνατά στην έναρξη του δεύτερου μισού, ισοφαρίζοντας στο πρώτο λεπτό της επανάληψης με τον Λαθούρη. Πέντε λεπτά αργότερα όμως σε μία άτυχη για τον ίδιο στιγμή, ο Γελασάκης με αυτογκόλ έδωσε ξανά το προβάδισμα στην Χαραυγή, με το 1-2 να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.

Αξίζουν να σημειωθούν οι πολύ καλές σχέσεις μεταξύ των δύο συλλόγων, με τους ανθρώπους του Περάματος να «στάζουν μέλι» για εκείνους της Χαραυγής, που τους έχουν βοηθήσει σε αυτήν την δύσκολη κατάσταση που ανακατασκευάζεται το γήπεδο τους, παραχωρώντας μέχρι και το δικό τους για προπόνηση, λίγες μέρες πριν το μεταξύ τους παιχνίδι.

Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενη
Αλλαγές Κάρτες Τέρματα ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ Τέρματα Κάρτες Αλλαγές
        ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (1998) 1 (1998) ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
        ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (1999) 2 (1996) ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
88'   Κίτρινη Κάρτα(30')   ΜΑΝΔΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (1988) 3 (1995) ΔΟΞΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
        ΒΙΔΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (1979) 4 (1991) ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
        ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1993) 5 (1995) ΤΟΥΡΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
      Γκολ! ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (1998) 6 (1994) ΚΑΣΤΡΑΤΙ ΙΛΛΥΡ
        ΣΤΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1999) 7 (1999) ΚΟΥΚΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     59'
63'       ΧΑΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (1994) 8 (1998) MIFTARI DRILON     75'
70'       ΔΑΒΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1994) 9 (1994) ΓΡΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     89'
46'       ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ (2001) 10 (1985) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Γκολ (με πέναλτυ)!
      Γκολ! ΛΑΘΟΥΡΗΣ ΙΩΣΗΦ-ΟΔΥΣΣΕΥΣ (1998) 11 (1987) ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     90'
Αναπληρωματικοί
  63'     ΒΟΡΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (1999) 12 (2000) ΜΑΜΦΡΕΔΑΣ ΙΑΣΩΝ       89'
  70'     PELANAJ LEDIO (1993) 13 (1992) ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
        ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1993) 14 (2001) ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΩΝΗΣ       75'
        ΛΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (1991) 15 (1995) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  88'     ΛΕΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1993) 16 (2001) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       90'
  46'     ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1998) 17 (1991) ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
        ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (1989) 18 (1995) ΦΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Κίτρινη Κάρτα(87')   59