×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 572

Σαρωτικός Αμπελακιακός,5-0 την ΑΕ Περάματος

Συνεχίζοντας τις πολύ καλές εμφανίσεις, η ομάδα από τα Αμπελάκια έκανε «φύλλο και φτερό» τον αντίπαλο.

στις 19/11/2017

Στο 20’ ο Σταφσουλάι κέρδισε πέναλτι, με τον Σερμανάι να ευστοχεί για το 1-0. Ένα λεπτό αργότερα ο Σταφσουλάι διπλασίασε το σκορ, με το 2-0 να είναι και το αποτέλεσμα στο ημίχρονο.

Ο Ράμα σημείωσε το 3-0 στο 68’ , με τον Σερμανάι(71’) και τον Σταφσουλάι (89’) να βάζουν τα «κερασάκια» σε αυτήν την «πλούσια τούρτα» (5-0)

Αμπελακιακός : Καρνέσης, Κουσουρής, Τρικαμηνάς, Φασουλής, Χαλούλος, Σγούρδας( 30’λ.τρ. Ντόνη) , Τσαγκάρης ( 76’ Ζώτο) Κοκλιώτης( 75’ Γεωργαντόπουλος) , Κρούτι( 62’Ράμα) , Σελμανάι, Σταφσουλάι

ΑΕ Περάματος: Ανδρεάδης, Ζαχαρόγλου( 85’ Μπέκας) Μάνδυλας( 72’ Κουλουριώτης) Βιδάλης, Κουτσογιαννόπουλος, Βοριάς, Στάης , Λαθούρης, Πατουλιάς( 78’ Περράκης) Ντέμα, Δαβιδάκης( 62’Ρουσίδης)

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017 19:07