×

Μοιρασιά στην Σαλαμίνα, 2-2 με Φαληρικό!

στις 18/04/2015

Ένα όμορφο απόγευμα πέρασαν όσοι κατάφεραν να βρεθούν στο γήπεδο της Σαλαμίνας καθώς είδαν την ΑΕ Σαλαμίνας και τον Φαληρικό να προσφέρουν θέαμα και τέσσερα γκολ, μένοντας στο τελικό 2-2.

Οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν χωρίς άγχος, με τους φιλοξενούμενος να ανοίγουν το σκορ στο 14' με τον Σαράγα και στο 22' να κάνουν το 2-0 με τον Πουλιά. Λίγα λεπτά αργότερα, ο Γαβριηλάκης μείωσε σε 1-2 για τους γηπεδούχους, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο ίδιος παίκτης στο 61ο λεπτό.

Διαιτητές: Φουρναράκης Σ., Κουρομιχελάκης Α., Λιακώνης Β.

Παρατηρητης: Βιλλιώτης Α.

ΑΕ Σαλαμίνας: Μπούτσης Δ., Ρεμούνδος, Πανούρης, Παρθένης, Μιμήνος, Φαρμακόρης, Μπούτσης Σ., Γαβριηλάκης. Τσαντούλης, Τρικαμηνάς, Γραμματικός

Φαληρικός: Γουσγουνέλης, Καραμάνογλου, Δρυμωνίτης Θ., Μεγαλοοικονόμου, Κοτσιοβός, Κουρουνής, Δρυμωνίτης Α., Πουλιάς, Σταυράκογλου, Ξένος, Σαράγας