Μετά τις δυο πρώτες φάσεις του κυπέλλου σειρά έχει το πρωτάθλημα στο νομό Χαλκιδικής.
Δείτε το πρόγραμμα των πρώτων αγωνιστικών (5 αγωνιστικές για την Α' κατηγορία, 4 αγωνιστικές για τη Β' και 3 αγωνιστικές για τη Γ' κατηγορία):
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
|
2 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
3 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
4 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΑΦΥΤΟΥ |
|
5 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
6 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
|
7 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
|
8 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
||
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
|
2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
3 |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΚΡΗΜΝΗΣ |
|
4 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
5 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
||
6 |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
|
Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 13:00 |
Γήπεδο : |
||
7 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
|
Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
8 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
|
9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
||
10 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
11 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΦΟΥΡΚΑΣ |
|
12 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
|
13 |
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
14 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΚΡΗΝΗΣ |
|
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
|
2 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
|
3 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
|
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
5 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
|
6 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
7 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
8 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
|
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
2 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
3 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
|
4 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
|
5 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
6 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
||
7 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
|
8 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
|
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00 |
Γήπεδο : |
||
9 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
10 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
|
11 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
12 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
||
13 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
|
14 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΒΑΒΔΟΥ |
|
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
||
2 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
3 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
|
4 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
|
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 7 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
|
2 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
3 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
4 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
|
5 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
6 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
7 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΑΦΥΤΟΥ |
|
8 |
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ |
|
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 7 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
|
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
|
3 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
|
4 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
5 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
|
6 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
|
Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
||
7 |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΚΡΗΜΝΗΣ |
|
8 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00 |
Γήπεδο : |
||
9 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
10 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
||
11 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
12 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
ΦΟΥΡΚΑΣ |
|
13 |
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
14 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΚΡΗΝΗΣ |
|
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 7 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
|
2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
||
3 |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
|
Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
4 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
|
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 14 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
|
2 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
|
3 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
|
4 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
|
5 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
|
6 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
7 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
|
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική |
|||
Σάββατο 14 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΣΤΑΝΟΥ |
|
2 |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
|
3 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
||
4 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
5 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
|
Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00 |
Γήπεδο : |
||
6 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
7 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
8 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
|
9 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
10 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
|
11 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
12 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
13 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
|
14 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
||
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική |
|||
Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
2 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
|
3 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
|
4 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
|
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική |
|||
Τετάρτη 18 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
||
1 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
|
2 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
3 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΑΦΥΤΟΥ |
|
4 |
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ |
|
5 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
6 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
|
7 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΣΑΡΤΗΣ |
|
8 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |