Α Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
1. |
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. |
||
2. |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. |
||
3. |
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. |
||
4. |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. |
||
5. |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. |
||
6. |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α. |
||
7. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. |
||
8. |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. |
||
Β Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
9. |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. |
||
10. |
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. |
||
11. |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. |
||
12. |
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α. |
||
13. |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. |
||
14. |
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. |
||
15. |
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. |
||
16. |
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. |
||
Γ Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
17. |
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. |
||
18. |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ |
Σάββατο |
13/01/18 |
15:00 |
ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ. |
||
19. |
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. |
||
20. |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. |
||
21. |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. |
||
22. |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. |
||
23. |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ |
Κυριακή |
14/01/18 |
15:00 |
ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. |