από Νάσος Φακίδης
στις 10/12/2017
στην ΕΠΣΔA

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 3-1

Ο Πανελευσινιακός, επέστρεψε στις επιτυχίες καθώς «έκαμψε» με 3-1 την «αντίσταση» του Πυρρίχιου. Οι φιλοξενούμενοι, προηγήθηκαν μόλις στο 5ο λεπτό με τον Μαυροδόντη αλλά οι «σταχυοφόροι», ισοφάρισαν αρχικά με τον Μπέχλη στο 16’ με πέναλτι και πήραν το προβάδισμα στο 27’ με τον Πιπέρη. Ο Μπέχλης στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ: Σαμπατάκος, Μαρινόπουλος, Ανταλής, Ακαρέπης, Χαντζής, Χοτζάι, Μπέχλης, Αντωνίου (77’ Κουτσομύτης), Πιπέρης (50’ Ζίου), Κονόμι (60’ Τουρλίδης), Πολεμαρχάκης (90’ Μπίμπα).

ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ: Στεφανίδης, Βασιλειάδης (58’ Ερμπαλίδης), Μερκάι, Μαυροδόντης, Παντελής (46’ Πιπερίδης), Ανθόπουλος (36’ Αποστολόπουλος), Πασαλίδης (72’ Τσούφλας), Πιπερίδης, Παπαδόπουλος, Σότα, Λαζαρίδης