από Νάσος Φακίδης
στις 21/01/2018
στην ΕΠΣΔA

Άτταλος Νέας Περάμου - ΠΑΟΚ Μάνδρας 4-1

Ο Άτταλος Νέας Περάμου, επιβλήθηκε με 4-1 του ΠΑΟΚ Μάνδρας και σημείωσε την τρίτη συνεχόμενη νίκη του. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 με τα γκολ των Κουσίδη μόλις στο 4ο λεπτό με πέναλτι και Μαριόλη Ν. δέκα λεπτά μετά (14’), με την ομάδα της Μάνδρας να μειώνει σε 2-1 με τον Κοπαλά στο 38’. Ο Στρατιδάκης με δύο προσωπικά του τέρματα στο 68’ και στο 76’ «σφράγισε» τους τρεις βαθμούς και διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ: Μουκέας, Χωραβάτης, Χριστοδουλίδης, Μαριόλης Γ., Καμαρά, Καλαϊτζίδης (52’ Μπαγδάτογλου), Στρατιδάκης, Απαζίδης (82’ Κασιμάτης), Μαριόλης Ν. (68’ Δρυμούσης), Κουσίδης, Γκελάι (62’ Ελέζι)

ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ: Τσαπάρας, Κακοσίμος, Δρούγος, Πέτρου (64’ Βόγγας), Πλάτανος, Θεοδωρόπουλος, Κοπαλάς (64’ Παπακωνσταντίνου), Μαντζιούρας, Ριζάι, Κακοσίμος Γ. (80’ Δούκας), Λόλι (80’ Λάσκος)