Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώθηκε η συγκρότηση των ομίλων της A’ και της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2019 - 2020:
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ |
|
Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ |
|
Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ |
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ |
|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ |
|
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ |
|
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ |
-- 2 --
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ |
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ |
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ |
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ |
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ |
|
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ |
|
ΠΑΝΟΡΑΜΑ |
-- 3 --
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ |
|
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ |
|
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ |
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ |
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
|
Α.Μ.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ |
|
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
|
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ |
|
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ |
-- 4 --
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
|
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ |
|
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ |
|
Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ |
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ |
|
Π.Α.Ε. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ |
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ |
|
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ |
|
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ |
|
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ |
|
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ |
|
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
-- 5 --
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ |
|
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ |
|
Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ |
|
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
|
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 |
|
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ |
|
Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ |
|
ΠΕΡΑ |
|
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ |
|
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ |
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ |