Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) |
1-0 |
2. | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
0-3 |
3. | ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
0-3 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) |
1-0 |
5. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) |
1-0 |
6. | ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) |
0-3 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) |
2-1 |
8. | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) |
2-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 16:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) |
1-2 |
Γ Κατηγορία (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) |
0-4 |
11. | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
6-0 |