ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
LIVE RADIO
LIVE TV
BET TV
Τρίτη,
21
Μαϊος
2024
18:48
Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο | Παμε Μπάλα
Αναζήτηση...
Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο | Παμε Μπάλα
21/
05
18:48
×
ΑΡΧΙΚΗ
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
EΠΣΑΝΑ
ΕΠΣΔΑ
ΠΡΟΙΟΝΤΑ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΥΠΟΔΟΜΩΝ
MAGAZINO
WEB TV
Home
SL2 ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΕΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄
ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΟΚ Β'
SL2 ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο.
ΑΕΚ Β'
ΠΑΟ Β΄
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
Αλεξανδρούπολη FC
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Μ. ΑΛΕΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ
ΟΦ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας
ΠΟ Φήκης
Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΠΟ Αταλάντη
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Εθνικός Σκουλικάδου
5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΠΣΑΝΑ
ΕΠΣΔΑ
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΙΚΤΑ ΑΘΗΝΩΝ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΕΥΚΗ
ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΒΥΡΩΝ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Ν. ΙΩΝΙΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΟΨ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΟΥΚΑΚΙ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.
ΑΟ ΚΩΦΩΝ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ
ΑΡΙΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΓΣΑΘΕΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ
ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΑΝΑ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠO
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔΑ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΙΚΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΙΚΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
"ΤΑ Μ.Κ." ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΜΩΝΑ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΣΑΡΤΗΣ 2011
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΑΓ. ΜΑΜΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΙΚΤΑ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΜΑΚ.ΙΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ.
ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ε ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜ.ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
ΜΙΚΤΕΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΙΚΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ SUB
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΦΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΝΕ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΓΥΝ\ΣΤΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΥΚΟΔΑΣΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΧΕΡΣΟΥ
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΕΠΟ
ΕΘΝΙΚΕΣ
ΑΠΟΨΕΙΣ
EDITORIALS
BLOGGERS
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΝΙΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΛΩΡΑ ΜΑΚΡΗ
ΚΟΡΙΟΣ
ΔΙΕΘΝΗ
ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Τοπική Αυτοδιοίκηση - Εκλογές 2023
PAMEBALA ACTION
PAMEBALA CARE
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
MAGAZINO
HOT STORIES
MEN'S STYLE
ΥΓΕΙΑ
ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΑΡΧΙΚΗ
ΕΠΟ
Κύπελλο Ελλάδας | Αετός Οφρυνίου - Θεσπρωτός 2-1 (video)
από
Νίκος Ματθαιόπουλος
στις
14/09/2019
στην
ΕΠΟ
SHARE
Tweet
+1
comments
Νίκος Ματθαιόπουλος
ΕΤΙΚΕΤΕΣ
ΕΠΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΥΝΙΟΥ
Θεσπρωτός