Δημήτρης Θεοδώρου

Δημήτρης Θεοδώρου

Ο Δημήτρης Θεοδώρου γεννήθηκε στις 27 Φεβρουαρίου του 1985 στην Αθήνα και από το 2007 είναι αθλητικός συντάκτης, ενασχολούμενος ως επί το πλείστον με το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Τα τελευταία 4 χρόνια είναι υπεύθυνος ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου στην καθημερινή αθλητική εφημερίδα 'ΩΡΑ των σπορ', στην οποία είχε θητεύσει και τη διετία 2008-2010, στο ίδιο ρεπορτάζ.

Έχει εργαστεί, παράλληλα, στις ιστοσελίδες 'Periferiako.com' και 'Infootball.gr', όπως και στην εβδομαδιαία εφημερίδα 'Η Άποψη'.

Τέλος, είναι αρχισυντάκτης της τηλεοπτικής εκπομπής "Πάμε Μπάλα".

Επαφές με Σκάρο στον Διαγόρα

Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017 18:54
Η απροσδόκητη αποχώρηση του Κώστα Σκάρου από τον Ιωνικό, μετά την «αγεφύρωτη» διαφορά που προέκυψε στις συζητήσεις του με τη…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Πρόκριση για Τριγλία Ραφήνας

Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017 18:35
Έντεκα μέρες πριν από την έναρξη των υποχρεώσεών της στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, η Τριγλία πήρε το... βάπτισμα πυρός…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 17:27
1η αγωνιστική 12η Ηρόδοτος-ΟΦ Ιεράπετρας Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυλοποτάμου Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου ΑΟ Παλαιοχώρας-Κηφισιά Αιγάλεω-Φωστήρας Ρεπό: Ηλυσιακός 2η αγωνιστική 13η Ηλυσιακός-Ηρόδοτος…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 17:22
1η αγωνιστική 12η Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Αγ. Παρ. Πανθηραϊκός-Ερμής Κιβερίου Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας Ταμυναϊκός-Τριγλία Ραφήνας Αιολικός-ΑΕ Ερμιονίδας Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας 2η αγωνιστική…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 17:13
1η αγωνιστική 12η Προοδευτική-Ιωνικός Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Ζευγολατιού Πέλοπας Κιάτου-ΑΟ Λουτράκι Ασπρόπυργος-ΑΣ Ρόδος Κερατσίνι-Ιάλυσος Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου 2η αγωνιστική 13η Διαγόρας…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 17:10
1η αγωνιστική 12η Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός Αστέρας Αμαλιάδας-Παλληξουριακός Καλαμάτα-Αχαϊκή Λεωνίδιο-Ζάκυνθος 2η αγωνιστική 13η Διαγόρας Βραχνέικων-Τσικλητήρας Πύλου…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 17:03
1η αγωνιστική 14η Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων Θήβα-ΑΟ Σελλάνων ΑΠΟΚ Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας Διστόμου ΝΠΣ Βόλος-Αστέρας Ιτέας…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 16:56
1η αγωνιστική 14η ΑΕΠ Καραγιαννίων-Αστέρας Παραποτάμου Πανλευκάδιος-Σκουφάς Κομποτίου Καστοριά-Ερμής Αμυνταίου Μακεδονικός Φούφα-Νέος Αμφίλοχος Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός Ρεπό: Εθνικός…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 16:50
1η αγωνιστική 16η Άρης Παλαιοχωρίου-Φίλιππος Αλεξ. Εδεσσαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΟ Καρδίας-Πιερικός ΑΕ Καρίτσας-Ηρακλής Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Νάουσα Ρεπό:…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 16:40
1η αγωνιστική 12η ΑΕ Διδυμοτείχου-Νέστος Χρυσούπολης Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου Μ. Αλέξ. Καρπερής-Αετός Ορφανού ΑΟ Καβάλα-Άρης Αβάτου Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών…
Published in Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Σελίδα 1 από 321