ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Βαθμό» με Δούλιογλου

Με δύο προσωπικά του γκολ, «χάρισε» τον βαθμό της ισοπαλίας στην ΑΕ

από Νάσος Φακίδης
στις 16/10/2017

ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2-2

Η ΑΕ Αιγάλεω, «απέσπασε» την ισοπαλία 2-2 από τον Εθνικό Αστέρα στις καθυστερήσεις  και παρέμεινε στις τελευταίες θέσεις και στο μέσον της βαθμολογίας, αντίστοιχα, του τρίτου ομίλου της Γ’ κατηγορίας. Ο Κριπιντίρης, «άνοιξε» το σκορ για τον Εθνικό Αστέρα στο 44’, με τον Δούλιογλου να «απαντά» στο 47’ για τους γηπεδούχους (1-1). Ο Δ. Αδαμάκης στο 75’, έβαλε εκ νέου μπροστά στο σκορ τους φιλοξενούμενους με τον Δούλιογλου στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, να «χαρίζει» τον «βαθμό» στου γηπεδούχους και να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα. Διαιτητές ήταν οι Καπίρης, Μπαζακούλας και Κονισπολιάτης.

ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ: Χολέβας, Δρομπόνης (88’ Χρυσοχοΐδης), Βιολιντζής, Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Δούλιογλου, Πετεινάκης (59’ Μπάντος), Χολέβας, Πλατανίτης (82’ Κάππας), Αλεξόπουλος, Μπούσης

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Ντέρκα, Δημόπουλος, Χονδρογιάννης, Μαργαρίτης, Κάτσινος, Κριπιντίρης (72’ Μπαρμπαλιάς), Χαρικιόπουλος (57’ Δ. Αδαμάκης), Τσιτιμάκης, Γεωργίου, Επιτροπάκης (79’ Μπαλάσκας), Μπανάς (88’ Β. Αδαμάκης)

Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017 21:06