×

"Ματσάρα": Ισόπαλοι με 2-2 Ελπίδες Σταυρούπολης με ΑΕ Καλλιθέας

στις 18/09/2016

Σπουδαίος αγώνας έγινε το απόγευμα της Κυριακής μεταξύ των Ελπίδων Σταυρούπολης με την ΑΕ Καλλιθέας, όπου οι Ελπίδες με γκολ στο τελευταίο λεπτό του αγώνα κατάφερε να ισοφαρίσει και να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας.

Ο Κουσατάλογλου άνοιξε το σκορ για την Καλλιθέα με πέναλτι στο 13ο λεπτό, ο Θεολόγου κατάφερε να ισοφαρίσει στο 22ο λεπτό, ο Κότσιου στο 57ο λεπτό έκανε το 2-1 για την Καλλιθέα, με τον Θεολόγου στο τελευταίο λεπτό του αγώνα να ισοφαρίζει και να διαμορφώνει το τελικό 2-2.

Να γνωστοποιηθεί πως η γιατρός του αγώνα προσήλθε στο γήπεδο στο 25ο λεπτό.

Σκόρερ: Κουσατάλογλου (13΄πεν.), Θεολόγου (22’, 90’), Κότσιου (57’).

Διαιτησία: Φουστάνας (Σπανός – Παπασωτηρίου)

ΕΛΠΙΔΕΣ: Λούκουκας, Κεστεκίδης, Τσερέπης (48’ Ρατόζι), Κωνσταντινίδης Χ. , Σιδερόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Σαρηγιαννίδης, Δήμου, Τσαλουχίδης, Θεολόγου, Κωνσταντινίδης Λ. (48’ Παπαδόπουλος)

ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Μαυρομάτης, Κότσιου, Μάλαμας Φ. , Σαμαράς, Κουσατάλογλου ,Φιλιππίδης, Δάλλας (46’ Κέζος), Στάγκος, Παρασκευόπουλος, Διαμαντίδης, Τσανακτσίδης