×

Νίκη για την Γερμανική Αθλητική Ακαδημία, επικράτησαν με 3-1 του Χαρίλαου Επαμεινώνδα

στις 13/11/2016

H Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ήταν η μεγάλη νικήτρια του αγώνα με τον Χαρίλαο Επαμεινώνδα το πρωί της Κυριακής, επικρατώντας με 3-1.

Το σκορ άνοιξε ο Ρεφανίδης στο 10ο λεπτό για τους γηπεδούχους, οι οποίοι έκαναν δύο τα τέρματά τους με τον Νικίδη. Στο 70ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με τον Ζέρη, όμως το γκολ αυτό δεν ήταν αρκετό, με τους γηπεδούχους να ολοκληρώνουν την υπόθεση νίκη στο 85ο λεπτό με το γκολ του Μαγγενάκη.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 3-1

Σκόρερ: Ρεφανίδης (10’), Νικίδης (35’), Ζέρης (70’), Μαγγενάκης (85’)

Διαιτησία: Τοπάλης (Γεωργόπουλος – Διαμαντής)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ: Χατζηδημητρίου, Παρασκευόπουλος (80’ Μαγγενάκης), Σιαμαντάς, Τσακνάκης (70’ Καστοριάδης), Πολυκράτης, Γογοβίτης, Γρηγοριάδης, Νικίδης (65’ Κωνσταντινίδης), Μαργαρίτης, Μπλάτζιος, Ρεφανίδης

ΧΑΡΙΛΑΟΣ: Στασινάκης (46’ λ.τ. Ζαραφίδης), Σαρηγιάννης, Κλαρνετατζής, Νικόλαος, Τσομπανίδης, Μητρούδης, Μπερικασβίλι, Μιχαηλίδης (80’ Ουλίτισιο), Ζέρης, Μήτσιος (70’ Τσαπανίτης), Γιοφτσίδης