×

"Τετράσφαιρη" η Αστραπή Δενδροποτάμου επί του Μέγα Αλέξανδρου Καλοχωρίου

στις 04/12/2016

Η Αστραπή Δενδροποτάμου, πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση, πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης, κερδίζοντας τον Μέγα Αλέξανδρο Καλοχωρίου με 4-1.

Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Τσαμασλίδη στο 15ο λεπτό, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 47ο λεπτό με τον Ιβανάι.

Η Αστραπή πήρε κεφάλι στο σκορ με τον Στέπια στο 77ο λεπτό, ενώ τα αδέρφια Δημητρίου στο 84ο και στο 87ο λεπτό σκόραραν και διαμόρφωσαν το τελικό 4-1 υπέρ της Αστραπής.

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 4-1

Σκόρερ: Τσαμασλίδης (15’), Ιβανάι (47’), Στέπια (77’), Δημητρίου Π. (84’), Δημητρίου Ε. (87’)

Διαιτησία: Ζαφειρόπουλος (Λεζάι – Παπακίπης)

ΑΣΤΡΑΠΗ: Σεϊφεδίνογλου, Βαλκάνης, Χρήστου Η. , Δημητρίου Π. , Παύλου Π. , Μουκατατζής, Μουσταφάογλου (55’ Χουσεϊνογλου), Βασιλείου Δ. , Τσαμασλίδης (73’ Δημητρίου), Καρόνιας (79’ Ασημάκης), Στέπια

Στον πάγκο της Αστραπής οι: Δημητρίου Ε. , Λαβασάς, Χουσεϊνογλου, Παπαδόπουλος, Ασημάκης

ΚΑΛΟΧΩΡΙ: Σίσκος, Χατζησάββας, Καρατζίδης, Πόπτσης, Αραμπατζής, Γερολάκος, Τσούλε (46’ Χολέβας), Βαγιανός (83’ Λαδάς), Κοντογιώργης, Ιβανάι, Σαίρι

Στον πάγκο του Καλοχωρίου οι: Χύσα, Λαδάς, Χολέβας, Πρίνης, Κούρτσογλου, Δήμας