×

Με "σβηστές" τις μηχανές το Καλοχώρι, νίκησε με 3-0 την Δόξα Ελπίδας

στις 10/12/2016

Ο Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου, χωρίς να δυσκολευτεί ιδιαίτερα, πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας την Δόξα Ελπίδας με 3-0.

Το σκορ άνοιξε ο Κοντογιώργης με εύστοχο χτύπημα πέναλτι στο 23ο λεπτό, ενώ λίγο πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου, οι γηπεδούχοι έκαναν δύο τα τέρματά τους με τον Ιβανάι.

Στο 67ο λεπτό και πάλι ο Ιβανάι με όμορφο γκολ, διαμόρφωσε το τελικό 3-0 υπέρ του Καλοχωρίου.

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ελπίδας 3-0

Σκόρερ: Κοντογιώργης (23’ πεν.), Ιβανάι (44’, 67’)

Διαιτησία: Ελευθεριάδου (Τασόπουλος – Τσιντσάρ)

ΚΑΛΟΧΩΡΙ: Σίσκος, Πόπτσης, Καρατζίδης, Γερολάκος, Αραμπατζής, Κασκάνης, Τσούλε, Χύσα (68’ Χολέβας), Κοντογιώργης, Ιβανάι (66’ Λαδάς), Σαίρι (61’ Χατζησάββας)

ΔΟΞΑ: Γλαβήνας, Σωτηριάδης, Αβραμίδης, Μπαλαμπάνοβ (70’ Τουμανίδης), Τσιρέλης (46’ Παπακωνσταντίνου), Κουγιουμτζίδης, Πιαστόπουλος (46’ Φολτίδης), Πετρίδης, Περχανίδης, Βασιλειάδης, Τσιαούσης

Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 18:56