×

Ισόπαλοι με 2-2 αναδείχθηκαν Νίκη Κερασιάς & Ατρόμητος Πλαγιαρίου

στις 17/12/2016

Η Νίκη Κερασιάς αν και προηγήθηκε στον αγώνα, δεν κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου κόντρα στον Ατρόμητο Πλαγιαρίου, με τελικό σκορ 2-2.

Στο 8ο λεπτό, ο Σκιούλας άνοιξε το σκορ για την Νίκη, με τον Ατρόμητο να ισοφαρίζει λίγα λεπτά μετά με το αυτογκόλ του Σαρακατσιάνου. Στο 67ο λεπτό, το Πλαγιάρι κατάφερε να πάρει κεφάλι στο σκορ με τον Τσάκαλο, όμως η Κερασιά απάντησε άμεσα και πάλι με τον Σκιούλα στο 70ο λεπτό, διαμορφώνοντας το τελικό 2-2.

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-2

Σκόρερ: Σκιούλας (8’, 70’), Σαρακατσιάνος (12’ αυτ.), Τσάκαλος (67’)

Διαιτησία: Κωνσταντινίδης (Ανδρέου – Λεζάι)

ΝΙΚΗ: Σαββουλίδης, Θεοχαράκης, Σαρακατσιάνος, Ελευθεριάδης, Κύρκος, Νεστορόπουλος, Γεωργαντζάς, Νικολόπουλος, Φούρτζη, Σκιούλας, Καλογιάννης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τρεβλός, Κοτρανίδης, Αμοιρίδης, Χατζηαναγνώστου, Θεοδοσίου, Νάνος, Διαμαντόπουλος, Μιρζάεβ, Μελικίδης, Τζέλο, Τσάκαλος