×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Ξεμούδιασμα" για την Δόξα Λακκιάς, νίκησε με 5-0 το Επταπύργιο

στις 21/01/2017

Η Δόξα Λακκιάς, μπήκε με το δεξί στο 2017, κερδίζοντας εύκολα την Αναγέννηση Επταπυργίου εντός έδρας με το εμφατικό σκορ 5-0.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Καραβασίλη στο 32ο λεπτό, με το 1-0 να είναι και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου. Στο δεύτερο μέρος, η Δόξα με τον Σεπετσίδη, στο 49ο και στο 60ο λεπτό έκανε τρία τα τέρματά της.

Δύο λεπτά αργότερα, ο Κόλα έκανε το 4-0, ενώ το τελικό 5-0 διαμορφώθηκε από τον Φράγγο στο 71ο λεπτό.

Δόξα Λακκιάς - Αναγέννηση Επταπυργίου 5-0

Δοκάρι: Σεπετσίδης (55’)

Σκόρερ: Καραβασίλης Γ. (32’), Σεπετσίδης (49’, 60’), Κόλα (62’), Φράγγος (71’)

Διαιτησία: Τζίκας (Τσαχουρίδης – Παπαδοπούλου Ζ.)

ΔΟΞΑ: Χατζηκαπετάν, Φράγγος, Καραβασίλης Δ. , Καραβασίλης Γ. , Καραβασίλης Γ. , Παυλίδης, Ρίνα (85’ Γιαμπάνης), Σκανδύλας, Σεπετσίδης, Κόλα (67’ Κότσιας), Κάσεμ (70’ Τσιομπανίδης)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: Αδαμίδης, Αρετάκης (46’ Σκεπαστιανός), Φιλίππο, Μπαμπόκας, Κωνσταντινίδης, Περιστέρης, Παπίλας, Λουφάκης (85’ Αθηναϊλάκης), Πανασίδης, Μούτσιας, Ματσαρίδης