×

Με Τσάκαλο το Πλαγιάρι, νίκησε δύσκολα τον ΠΑΟΝΕ

στις 25/02/2017

Ο Ατρόμητος Πλαγιαρίου πήρε μια πολύ μεγάλη εντός έδρας νίκη, κερδίζοντας τον ΠΑΟΝ Επιβατών με τελικό σκορ 1-0.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να φτάσουν στο γκολ της νίκης στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με τον Τσάκαλο. Ο ΠΑΟΝΕ είχε την ευκαιριά να προηγηθεί στον αγώνα στο 82ο λεπτό, όμως ο Λιμνιός αστόχησε σε πέναλτι που κέρδισε η ομάδα του.

Έτσι, το Πλαγιάρι πήρε μια πολύ μεγάλη νίκη απέναντι σε μια σπουδαία και φορμαρισμένη ομάδα.

Aτρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-0

Σκόρερ: Τσάκαλος (90’)

Διαιτησία: Μηλιάδης (Μερκενίδης – Συμεωνίδης)

ΠΛΑΓΙΑΡΙ: Τρεβλός, Κοτρανίδης, Νάνος, Θεοδοσίου, Μανδαρής, Καλτσάς (74’ Χατζηαναγνώστου), Μαραμπαϊδης, Μιρζάεφ, Μελικίδης (90’ Στόιτσκο), Τζέλο (63’ Σταθώρης), Τσάκαλος

ΠΑΟΝΕ: Χρυσουλάς, Μαυροτέλης, Λυμπούδης, Σωτηριάδης, Λυμπέρης (71’ Χαβιαρόπουλος), Λιμνιός, Λιάλιαρης, Σταυρινόπουλος Κ.(81’ Ροβίθης) , Ποζατζίδης, Κωνσταντίνου, Σαλούκας (84’ Ραβονίκου)