×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Ξεκόλλησε" η Μαλακοπή, μεγάλη νίκη μέσα στο Μεσημέρι

στις 04/03/2017

Ο ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας πήρε μια πολύ μεγάλη εκτός έδρας νίκη το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας την Νίκη Μεσημερίου με 2-1!

Το συγκρότημα του κ. Βλάχου άνοιξε το σκορ από νωρίς, καθώς στο 9ο λεπτό, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Αναστασιάδη, ο Κεραμιδάς έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα.

Πριν την λήξη του πρώτου μέρους, ο ΠΟΜ έκανε δύο τα τέρματά του με τον Κουστράβα στο 37ο λεπτό, παγώνοντας το γήπεδο του Μεσημερίου.

Η Νίκη με την έναρξη του δευτέρου μέρους μπήκε δυνατά στο παιχνίδι, κατάφερε και μείωσε με ένα φοβερό γκολ του Δούμα στο 75ο λεπτό, όμως δεν αποφεύχθηκε την ήττα και έτσι ο ΠΟΜ πανηγύρισε μια τεράστια νίκη.

Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-2

Σκόρερ: Κεραμιδάς (9’), Κουστράβας (37’), Δούμας (75’)

Διαιτησία: Τεβεκέλης (Μερκενίδης – Κατσικογιάννης)

ΝΙΚΗ: Παναγιωτίδης, Μπασκάκης, Μυλωνάς, Σταφυλίδης, Καρατζάς, Καρολίδης, Νικολλάρα, Δούμας, Σερέτης, Γερασίμου, Κόλκος

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Χατζηβασιλειάδης, Κόλα

ΠΟΜ: Γούλας, Ζαραγκούλιας, Τάνγκου, Κρημιανιώτης, Παναγιωτίδης, Πασπαλάς, Κουστράβας, Πασχαλίδης, Κεραμιδάς, Αναστασιάδης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μουρατίδης, Καλλιάκης, Προδρομίδης