×

"Χρυσός" βαθμός στην Επανομή για τον Ατρόμητο Τριαδίου

στις 04/03/2017

Στην Επανομή, ο Ατρόμητος Τριαδίου αγωνίστηκε με πάθος και κατάφερε να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας από την τοπική Αναγέννηση, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 1-1.

Το συγκρότημα του Διονύση Χασιώτη άνοιξε το σκορ στο 41ο λεπτό με τον Βασίλη Καρατάντση, όμως η Επανομή έφτασε στην ισοφάριση στο 71ο λεπτό με τον Σαρακατσάνο.

Οι γηπεδούχοι πίεσαν για να κάνουν την ανατροπή του σκορ, όμως το 1-1 έμελλε να παραμείνει έως το τέλος.

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Τριαδίου 1-1

Σκόρερ: Καρατάντσης (41’), Σαρακατσάνος (71’)

Διαιτησία: Χατζηπάντσιος (Νταούκας – Ξενιτόπουλος)

ΕΠΑΝΟΜΗ: Μαλαμής, Ζησόπουλος, Βασιλειάδης, Ζιβαρίδης, Νεστορόπουλος, Πέτκος (46’ Αργυρίου), Πανιτσίδης, Νταντάμης, Μπαλασάς (46’ Χατζηδρόσος), Λεζάι, Αλεξάκης (64’ Σαρακατσάνος)

ΤΡΙΑΔΙ: Τολούδης, Ιορδανίδης, Τσακίρης, Μήτογλου, Μπαλαμπάνης Σ. , Καρατάντσης, Τονουσίδης, Παπαδάμος, Μαρετίδης, Ξουρίδας Δ. , Βογιατζής