×

Ισόπαλοι με 2-2 αναδείχθηκαν Θρίαμβος Ταγαράδων & Πυρσός Αγίας Τριάδας

στις 04/03/2017

Στους Ταγαράδες, ο Θρίαμβος έμεινε τελικά ισόπαλος απέναντι στον Πυρσό Αγίας Τριάδας το απόγευμα του Σαββάτου, με σκορ 2-2.

Οι φιλοξενούμενοι έπαιξαν με πάθος, μαχητικότητα και πήραν μια παλικαρίσια ισοπαλία. Στο 43ο λεπτό, ο Πυρσός άνοιξε το σκορ με τον Νταλαγιάννη, όμως ο Θρίαμβος κατάφερε μέσα σε οκτώ λεπτά, να ανατρέψει το εις βάρος του σκορ με τα δύο γκολ του Τόμογλου στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου.

Το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε από τον Καραναστάση στο 75ο λεπτό.

Θρίαμβος Ταγαράδων - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-2

Δοκάρι: Καραναστάσης (80’)

Σκόρερ: Νταλαγιάννης (43’), Τόμογλου (54’, 62’), Καραναστάσης (75’)

Διαιτησία: Αμανατίδου (Καμούρας – Πάνου)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ: Σπυρόπουλος, Αγαπίδης (46’ Καπουσούζης), Χαλλούλι Α. , Τζότζης, Γεράκης, Ελέζι, Χαλλούλι Αντίλ, Παπαδόπουλος Ζ. , Φελεκίδης (65’ Τσελεπίδης), Τόμογλου (82’ Παπαδόπουλος Γ.), Χαλλούλι Ντ.

ΠΥΡΣΟΣ: Δολιανίτης, Πλιάκης, Μπουρογιάννης (77’ Άλαρ), Τσιρώνας, Αθανασιάδης, Βουτσάς, Νιζάμης Η. , Σαλεπτσής, Νιζάμης Φ. (57’ Κουτίτοβ) , Καραναστάσης, Νταλαγιάννης (69’ Σαμακολής)