×

Σπουδαία εμφάνιση & νίκη του ΠΑΟΚ Σταυρού στον Μονόλοφο, δύο γκολ ο Κανέλλης

στις 12/03/2017

Ο ΠΑΟΚ Σταυρού πήρε μια πολύ σημαντική εκτός έδρας νίκη το πρωί της Κυριακής, κερδίζοντας τον μαχητικό Διγενή Μονολόφου με 3-1.

Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι στο 23ο λεπτό με τον Μετοντίεφ, όμως ο ΠΑΟΚ κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Ηλία Κανέλλη στο 44ο λεπτό.

Στο 70ο λεπτό, η ομάδα του Σταυρού έφτασε στο γκολ της ανατροπής του σκορ και πάλι με τον Ηλία Κανέλλη, ενώ το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε από τον Μπουλάρι στο 88ο λεπτό, έπειτα από ασίστ του Κανέλλη.

Διγενής Μονολόφου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-3

Δοκάρι: Σεϊτανιώτης (89’)

Σκόρερ: Μετοντίεφ (23’), Κανέλλης (44’, 70’), Μπουλάρι (88’)

Διαιτησία: Μαδίτσης (Σαρηγιάννης – Κουφός)

ΔΙΓΕΝΗΣ: Θεοδούλης, Κουγιουμτζίδης, Μαρμαρίδης Ι. , Μαρμαρίδης, Παπαπετρίδης, Ανδρίκος, Παντελίδης, Μετοντίεφ, Ασλανίδης, Παναγιωτίδης, Σεϊτανιώτης

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: Καβάζης, Στιβαστάρης, Χατζιλάρι, Πλουμούδης, Σαλέπης, Τσίτσος, Μπουλάρι, Πασαλής, Κανέλλης, Πρόκος, Παπαθανασίου