×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Μεγάλη νίκη του Σμυρναϊκού Βαθυλάκκου στα Διαβατά

στις 25/03/2017

Ο Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση, πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας τον Ιωνικό με 3-1.

Το σκορ άνοιξε στο 35ο λεπτό με τον Σουχασβίλι, με την ομάδα του Σμυρναϊκού να διπλασιάζει τα τέρματά του στο 46ο λεπτό με τον Γιλτίδη.

Οι γηπεδούχοι μείωσαν στο σκορ με τον Σιδηρόπουλο στο 55ο λεπτό, ενώ το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε από το γκολ του Σαρηγιάννη στο 65ο λεπτό.

Ιωνικός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-3

Σκόρερ: Σουχασβίλι (35’), Γιλτίδης (46’), Σιδηρόπουλος (55’), Σαρηγιάννης (65’)

Διαιτησία: Μιχούλιας (Μερκενίδης Α. – Μπούρης)

ΙΩΝΙΚΟΣ: Κορώνας Χ., Σουλεϊμάνογλου (70’ Αγγελής), Γαϊτανίδης, Δουρμούσης, Κουσιώρας, Μπαλόμπας, Δημητρίου (81’ Δαλκίδης), Ναζλίδης (46’ Σιδηρόπουλος), Μανελίδης, Ελληνίδης, Αντωνιάδης

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ: Οσμαντσικίδης, Δημητρόφ (46’ λ.τ. Μυτής), Πασχαλίδης, Καρανίκας, Τσακυρίδης, Πουλτίδης, Σκατζούρης (70’ Μπάκας), Χατζηπαρασκευάς, Σαρηγιάννης (90’ Καζανάς), Γιλτίδης, Σουχασβίλι