×

Με Μπούπμαρη ο Ποσειδώνας Καλαμαριάς, παίρνει πλεονέκτημα στα μπαράζ

στις 22/04/2017

Ο Ποσειδώνας Καλαμαριάς πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας τον μαχητικό Παύλο Μελά με 1-0.

Το γκολ που έκρινε τις δύο ομάδες επιτεύχθηκε στο 42ο λεπτό από τον Μπούμπαρη, ο οποίος είχε περάσει αλλαγή στον τραυματία Χιονίδη.

Ο Παύλος Μελάς πίεσε στο δεύτερο ημίχρονο για να ισοφαρίσει, όμως ο Ποσειδώνας κράτησε το υπέρ του σκορ και πλέον έχει την δυνατότητα να πάρει το πλεονέκτημα έδρας στα μπαράζ (play - out).

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Παύλος Μελάς 1-0

Σκόρερ: Μπούμπαρης (42’)

Διαιτησία: Ζαφειρόπουλος (Παπαδόπουλος Η. – Αϊναλής)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ: Χατζόπουλος, Τσιότσης, Τασιούλας, Πολυκάρποφ, Κουντουριώτης, Δεδούσης, Κουτρούλιας, Συρόπουλος, Χιονίδης, Σουλιόπουλος, Φουρκιώτης

Π. ΜΕΛΑΣ: Τσοτουλίδης, Νερσεσιάν, Ουρδούδης, Πλίκας, Χατζηχαριστός, Ντουνιάς, Γεροντίδης, Λάμπρου, Καραγιαννίδης, Ρίτσκος, Ιωαννίδης

Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 22 Απριλίου 2017 21:08