Νίκη για Ομόνοια Σίνδου κόντρα στην ροή του αγώνα (3-0)!

Πλασματικό σκορ την Σίνδο για Ποσειδώνα Καλαμαριάς που πάλεψε αλλά δεν έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

από Γιάννης Μαυρόπουλος
στις 09/09/2017

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο 18ο πρωτάθλημα της Α1 η Ομόνοια Σίνδου κερδίζοντας  τον Ποσειδώνα Καλαμαριάς με 3-0.

«Κλειδί» για το εύκολο….  απόγευμα των πρασίνων το γρήγορο γκολ στα πρώτα 5 λεπτά της συνάντησης που έλυσε τα πόδια των γηπεδούχων.

Οι φιλοξενούμενοι προσπάθησαν να αντιδράσουν ωστόσο δεν κατάφεραν να φτάσουν σε κάποιο γκολ που θα τους «έβαζε» στο παιχνίδι…

Στα τελευταία λεπτά του αγώνα οι γηπεδούχοι με το αβαντάζ του 1-0 και κόντρα στην ροη του αγώνα σκόραραν άλλες δύο φορές διαμορφώνοντας το τελικό 3-0!

Σκόρερ: Τσαπνίδης (5’), Νασούφι (81’), Γκιάτα (90+’)