JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 567

Πέρασε από τον Πολύγυρο η Τρίγλια

Νίκη Πολυγύρου - ΠΟ Τρίγλιας 0-2

στις 09/04/2017

Στα τελευταία λεπτά του αγώνα κρίθηκε το αποτέλεσμα στο ντέρμπι της αγωνιστικής μεταξύ Πολυγύρου και Τρίγλιας.

Οι φιλοξενούμενοι πήραν τους τρεις βαθμούς χάρη σε ένα εκπληκτικό γκολ του Δόμπρογλου περίπου στο 70' της αναμέτρησης, καθώς δεν δίστασε να σουτάρει από δύσκολη θέση και να ανοίξει το σκορ. Λίγα λεπτά αργότερα, σέρβιρε το δεύτερο γκολ στον Κομνηνάκη, στο 80', με το οποίο ο επιθετικός της Τρίγλίας έγραψε το 0-2.

Αυτό ήταν και το τελικό σκορ, με την Τρίγλια να περνάει από την δύσκολη έδρα του Πολυγύρου.