Επιστροφή στις νίκες για τα Καλύβια

Ο Οικονομίδης, λίγα λεπτά μετά την είσοδο του στο ματς, πέτυχε το γκολ που «χάρισε» τους τρεις βαθμούς στα Καλύβια

από Νάσος Φακίδης
στις 12/11/2017

ΚΑΛΥΒΙΑ -  ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 1-0

Τα Καλύβια, επέστρεψαν στις επιτυχίες καθώς επικράτησαν με 1-0 της Λαυρεωτικής. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, το πέτυχε ο Οικονομίδης στο 75’, ο οποίος είχε μπει ως αλλαγή τρία λεπτά νωρίτερα. Διαιτητές ήταν οι Ζαχαρόπουλος, Κουτζιακουτζίδης και Χόικας.

ΚΑΛΥΒΙΑ: Γαλανάκης, Χατζηστεφάνου, Πατσαούρας, Χριστόπουλος, Κετέογλου, Χατζής, Κάιδος (70’ Πασκάλι), Ντίνος, Κυριόπουλος (86’ Κοτλίδας), Αλεξίου (72’ Οικονομίδης), Αναστόπουλος (75’ Πάτσης)

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ: Λάμπρος, Χουσεΐν, Καλαβρός, Κορωνιάς, Κετέογλου (87’ Παπακωνσταντίνου), Βαγγέλης, Σαλίβερος, Ζατσελάρι (90’ Φετολάρι), Μπάστος (73’ Χρήστου), Βελετάκος, Μιχαηλίδης (79’ Ζουμάς)

Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2017 00:21