JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 547

Πέρασε εύκολα από το Πανόραμα ο Ελευσινιακός

στις 15/02/2015
στην ΕΠΣΔA

Εξαιρετικό διπλό σημείωσε ο Ελευσινιακός που έκαμψε εύκολα την αντίσταση του Σκορπιού Φυλής με 2-0 και μάλιστα εκτός έδρας.

Οι φιλοξενούμενοι σημείωσαν ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, παίρνοντας γρήγορα το προβάδισμα στο 8ο λεπτό με τον Αμπατζίδη. Το ματς σφράφισε ο Οικονομόπουλος στο τελευταίο λεπτό της κανονικής διάρκειας.

Μελανή στιγμή της αναμέτρησης η αποβολή του Λέλου στο 82ο λεπτό, καθώς επιτέθηκε σε αντίπαλο.

Σκορπιός Φυλής: Χάζλαρης, Σπηλιώπουλος, Κεχαγιάς, Κοκόριας, Παρτσινέβελος(63’Ανδρεάδης), Λέλος, Κατσίβελας, Ελεύθερος, Γκάτσιος, Τσεκάι(85’Ζώης), Θεοδώρου(72’ Μπίκας).

Ελευσινιακός: Ραπτοδήμος, Μυλωνάς, Τυρλής, Οικονομόπουλος, Πηλίδης, Παπαδόπουλος(65΄Ταλαβερίδης), Πανιτσίδης, Απατζίδης(81’Χαραλαμπίδης),Εφραιμίδης, Τούσης, Θεοδωρόπουλος.