×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 547

Πήρε τη νίκη με Ντεντέι η Ελπίδα

Επέστρεψε στις νίκες ύστερα από δύο σερί άσχημα αποτελέσματα η Ελπίδα Ασπροπύργου, καθώς επικράτησε 3-1 του Εθνικού Πανοράματος.

στις 19/04/2015
στην ΕΠΣΔA

Έπιασε 13αρι στις νίκες η Ελπίδα που έκαμψε εύκολα την αντίσταση του Εθνικού παρόλο που χρειάστηκε το δεύτερο ημίχρονο για να πάρει τους τρεις βαθμούς.

Το σκορ άνοιξε ο Καραμπέτσος στο 21’ αλλά ο Εθνικός απάντησε άμεσα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σκαμαντζούρα στο 28ο λεπτό.

Κορυφαίος του ματς αναδείχθηκε ο Ντεντέι που κλείδωσε το τρίποντο με δύο τέρματα στο δεύτερο μέρος (65’,86’)

Ελπίδα: Κουτρουμάνος, Αγγελογιαννάκης, Κύρλος, Ριζόπουλος(59’Σταγάκης), Τζανέτος, Δαφνάς(37’Ντεντέι), Καραμπέτσος, Ντόκα(80’Βάσιος), Ρασιάς, Βλαχάβας, Κουμουλίδης.

Εθνικός Πανοράματος: Κυρίου, Μπελάλης, Ντάη, Σουλιώτης, Κίσσας, Ρόντο, Τσουτσάνης(74’Τασιόπουλος), Λούφη, Δανιγγέλης Ν., Σκαμαντζούρας, Δανιγγέλης