×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 577

Πανηγύρισε το πρώτο τρίποντο στο πρωτάθλημα το Παλαιό Φάληρο επικρατώντας 1-0 της Δόξα Βύρωνα

Σπουδαία νίκη για το Παλαιό Φάληρο και πρώτη στο πρωτάθλημα έπειτα από τρεις αγωνιστικές καθώς πήρε πολύ σημαντική βαθμολογική ανάσα.Η Δόξα Βύρωνος έμεινε χωρίς νίκη για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι

στις 07/10/2018

Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι σε όλη την διάρκεια του αγώνα σε ένα παιχνίδι με λιγοστές φάσεις μπροστά από τις δυο εστίες. Στο 43 λεπτό το Παλαιό Φάληρο άνοιξε το σκορ χάρις σε τέρμα του Βεζύρη με πολύ ωραίο σουτ, Στην επανάληψη ο ρυθμός του αγώνα έπεσε καθώς οι γηπεδούχοι είχαν ως στόχο να κρατήσουν το αποτέλεσμα και να πανηγυρίσουν μια μεγάλη νίκη .

Διαιτητές: ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ( Γιάννης Γαζής) Φούνας,Γιννάκουρος,Κακλάμανος,Μαρούσης,Μπελέρης,Μακρυγιάννης,Σάλα(76' Ασωνίτης ) Παπαευθυμίου, (73' Τοπάλι) Βεζύρης,(50' λ.τρ. Τρυφωνίδης),Ντόνε,Κωνσταντινίδης,(88' Βλάμμης)

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Γιάννης Θεοδώρου) Γκιμούσης,Κάντζας,Χετζάι,(46' Μασστρογίαννης),Γιακουμής,Κίλιας,Συρίγος (70' Σαλίου) Γιαννόπουλος, Λιόκαυτος, (58' Παπατζήμας),Συκαράς,(63' Λαζάρου),Κωτσοβός,Τσαούρδας

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 07 Οκτωβρίου 2018 13:04