×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 577

Φωστήρας για Άνοδο!

Άνετη νίκη του Φωστήρα απέναντι στον τελευταίο της βαθμολογίας Άγιο Ιερόθεο με το τελικό σκορ να είναι 1-0

στις 05/11/2017
στην Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Ο Φωστήρας μπήκε πολύ δυνατά στο παιχνίδι καθώς ήταν  το φαβορί της αναμέτρησης  είχε πολύ καλές στιγμές στο πρώτο ημίχρονο παίζοντας σταδιακά πολύ καλό ποδόσφαιρο , και λίγο πριν τελειώσει το πρώτο ημίχρονο κατάφερε να προηγηθεί  στο 38’ λεπτό μετά από την ωραία σέντρα του Δωροβίνη και την κεφαλιά του Μήτκα. Στην συνεχεία το παιχνίδι κύλισε στον ίδιο ρυθμό με τον φωστήρα να προσπαθεί να πετύχει και άλλα τέρματα για να κλειδώσει την νίκη του, ωστόσο το τελικό 1-0 αφήνει  ικανοποιημένους τους γηπεδούχους καθώς με αυτήν την νίκη ανέβηκαν στην δεύτερη θέση.

Διαιτητές: Περράκης, Καραγιαννίδης-Αραβίδης (Αθηνών)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Νίκος Μεσολόγγης): Παπαδόπουλος, Κωνσταντινίδης, Μανδύλης, Τσώνης, Πατσατζόγλου, Καλημέρης, Στρίγγας (87' Γεροκωνσταντής), Μπιταξής, Νικολόπουλος (77' Πρίκας), Δωροβίνης (79' λ. τρ. Ρόκας), Μήτκας (89' Χαρίτος)

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (Βαγγέλης Σταυρακόπουλος): Ρουμπής, Πολίτης (81' Χαραλάμπους), Μανδαμαδιώτης Μαντζώρος, Καφαλίδης, Τσατσαρής (42' Ζώγκος (69' Πανούσης)), Λέσι, Μαρτίνος, Αργυρίου, Σιμιτσής, Σαγανάς.

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 05 Νοεμβρίου 2017 22:26