JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 577

Άνετη νίκη για την Καβάλα

Σε απόσταση βολής η Καβάλα από την κορυφή

στις 18/11/2018
στην Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Πολύ καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι σε όλη την διάρκεια του αγώνα και μόλις στο 9 λεπτό άνοιξαν το σκορ με τον Μαρκόπουλο στην συνέχεια στο 13 λεπτό ο Τσούτσης έκανε το 0-2 για την Καβάλα κ ουσιαστικά κλείδωσε την νίκη .Στο δεύτερο ημίχρονο δεν άλλαξε κάτι στην εικόνα του παιχνιδιού με τους φιλοξενούμενος να κάνουν στο 65 λεπτό με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του Μακρόπουλου το 0-3 στο 77 λεπτό ο Γεμιστός έκανε και το 0-4 ενώ ο δείχτης του σκορ ανέβηκε και άλλο με τα τέρματα των Γιατσβίνοβιτς στο 89 λεπτό και Βαλαβανόπουλου στο 90 λεπτό δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στην νίκη της Καβάλας .

Διαιτητής: Μελτζανίδης
Βοηθοί: Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου: Τσιντσάρης Δ, Τσιντσάρης Ι, Τσιατμάς, Καρυπίδης, Σαμαράς, Σπανίδης (55’ Τσεμπερίδης), Τοπάλ (75’ Παπίτσας), Νικολαίδης (46’Ράτσικας), Γεράκης, Μαυρουδής, Γέρμανλης

ΑΟ Καβάλα: Δήμιζας, Ζέρης, Λυμπεράκης, Τουμανίδης, Κασμερίδης, Γαβριηλίδης (80’ Θωμαϊδης), Βαλαβανόπουλος, Ψάλτης, Τσούτσης (59’ Γεμιστός), Γιατσβίνοβτς, Μαρκόπουλος (72’ Παπαδόπουλος).

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018 19:13