JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 577

Ακόμα μια νίκη για τον εντυπωσιακό Ιάλυσο !

Στην πρώτη θέση για ακόμα μια αγωνιστική ο Ιάλυσος στην τετράδα ο Παλληνιακός

στις 13/01/2019

Ο πρωτοπόρος του ομίλου Ιάλυσος δεν δυσκολεύτηκε καθόλου απέναντι στον Παλληνιακό οι φιλοξενούμενοι είχαν από την αρχή τον έλεγχο του αγώνα ωστόσο οι εύκαιρες που δημιούργησαν στο πρώτο ημίχρονο δεν βρήκαν στόχο με το 0-0 να παραμένει μέχρι και την λήξη του ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ιάλυσος ανέβασε και άλλο τον ρυθμό του και κατάφερε να ανοίξει το σκορ με τον Περογαμβράκη στο 71 λεπτό μετά το γκολ ο Ιάλυσος συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και έφτασε και σε δεύτερο τέρμα με τον Περογαμβράκη να ξανά χρίζετε σκόρερ στο 86 λεπτό και να τελειώνει ουσιαστικά το παιχνίδι.

Παλληνιακός (Χαντές): Αθανασόπουλος, Κωστόπουλος, Βλάχος, Ελ-Γκαμάλ, Κολοτούρος, Δημητρίου (77’ λ.τρ. Κούνας), Μπαμίχας (66’ Μερκούρης), Σάμιος, Ματσαδές (74’ Κυριόπουλος), Μπίτιλης (53’ λ.τρ. Τρυφιάτης), Ξαγοράρης.

Ιάλυσος (Παπαβασιλείου): Ανδρούτσος, Κόλα, Χειμωνέττος Κ., Μακρυδημήτρης, Τσούπρος, Ομπίνα, Περογαμβράκης (88’ Σταυλάς), Μπάρδης, Στεφανίδης (64’ Δωματάς), Δελαπόρτας (78’ Παπαδόπουλος), Βελλίνης (90’ Γεωργίου).

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019 23:17