JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 572

Σαρωτική με «επτάρα» η Χαραυγή

Η Νίκη Ρέντη ήταν η «άτυχη» της υπόθεσης.

στις 03/12/2017

«Έρμαιο» στις ποδοσφαιρικές ορέξεις των ποδοσφαιριστών της Χαραυγής έγινε η Νίκη Ρέντη η οποία γνώρισε ντροπιαστική ήττα με 7-0

Μετά την ήττα από τα Αμπελάκια η Χαραυγή φάνηκε να συνέρχεται πολύ γρήγορα. Άλλωστε όπως έχουμε πει οι Χαραυγιώτες έχουν πολύ δυνατή έδρα που πολύ δύσκολα θα περάσει εύκολα κάποια ομάδα φέτος.

Ο Ηλιόπουλος με δύο πέναλτι έδωσε ένα καλό προβάδισμα στην Χαραυγή μέχρι το 27’ (το άλλο πέναλτι στο 18’), με τον Μαμφρέδα να ανεβάζει μέχρι το ημίχρονο τον δείκτη του σκορ στο 4-0 με δύο προσωπικά του γκολ ( 30’,38’)

Η γηπεδούχος ομάδα συνέχισε να είναι σαρωτική και στο δεύτερο ημίχρονο με τους Πέκοφ (67’) Κουκρά(85’) και Βουλγαράκη (90’) να βάζουν και αυτοί το όνομα τους στον πίνακα των σκόρερ.