Β Κατηγορία (28η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ) |
1-1 |
2. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β) |
2-1 |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) |
3-3 |
4. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) |
5-0 |
5. | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Βάρης | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) |
2-0 |
6. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) |
1-1 |
7. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γέρακα | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ) |
3-0 |
8. | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .) |
0-1 |
Γ Κατηγορία (24η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ . (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) |
4-2 |
10. | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) |
5-1 |
11. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΚΑΖΑΣ Π., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
0-8 |
12. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) |
1-0 |
13. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) |
3-0 |
14. | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΚΑΖΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) |
2-2 |